cil
31 شهریور 1401 - 15:25

۵۸۳۰ نفر در کرمان، قربانی کرونا شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، ۵ هزار و ۸۳۰ نفر در استان کرمان بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته اند.

سعید صحبتی آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹، در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

او با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، یک فرد ۶۴ ساله در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان بر اثر کووید ۱۹ جان خود را از دست داده است،گفت: مجموع جان باختگان کرونا ویروس در استان کرمان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به ۵ هزار و ۸۳۰ نفر رسیده است.

علوم پزشکیسخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: موارد مثبت بستری جدید کرونا در استان کرمان، ۲۱ مورد است که از این تعداد، ۸ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۴ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۷ مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بستری هستند.

کرونااو بیان کرد: هم اکنون، تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان، ۵۹ نفر است.

صحبتی میزان واکسن تزریق شده کرونا برای جمعیت بالای ۱۲ سال در استان کرمان را در نوبت اول ۲ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۵۹۲ نفر، در نوبت دوم ۲ میلیون و ۹۸ هزار و ۸۸۷، در نوبت سوم ۹۳۵ هزار و ۱۴۸ و در نوبت چهارم ۱۰۵ هزار و ۴۹۲ نفر اعلام کرد.

واکسن تزریق شده کروناباشگاه خبرنگاران جوانکرمانکرمان

شناسه خبر: 751997